02
Kov

Nenori manęs? Esi gėjus!

Vienos Klaipėdos vidurinės mokyklos pedagogė pasismagino interneto svetainėse, savo buvusį draugą paskelbdama gėjumi. Už tai teismas jai „įsūdė“ nemenką baudą. Klaipėdos miesto apylinkės teismas už šmeižimą žiniasklaidoje pripažino ją kalta. 23 metų informatikos mokytojai paskirta 10 minimalių gyvenimo lygių bauda (1250 litų), priteista sumokėti 2 tūkstančių litų neturtinės žalos ir 1416 litų už teisinę advokato pagalbą buvusiam bičiuliui. Kerštinga pedagogė ir klaipėdietis praėjusiais metais susipažino vienoje interneto svetainėje. Jie nusprendė susitikti.
Homoseksualų atakos
Vyro teigimu, po kelių pasimatymų jis suvokęs, kad moteris – ne jo skonio. Apie tai jis jai atvirai ir pasakė. Po kiek laiko klaipėdietis savo mobiliuoju telefonu pradėjo gauti keistas žinutes su visiškai nepažįstamų vyrų siūlymais susitikti. Laiškelių su nepadoriais siūlymais ėmė daugėti. Homoseksualios orientacijos asmenys ėmė skambinti telefonu. Klaipėdietis išsiaiškino, kad interneto pažinčių svetainėse yra skelbimas, kuriame nurodyti jo duomenys. Jo prašymu skelbimas buvo užblokuotas. Tačiau skelbimą jau buvo skaitę 1554 asmenys, o 82 juo susidomėjo. Gėjumi išvadintam klaipėdiečiui pavyko išsiaiškinti, kad žinutė apie jį buvo išspausdinta iš vienos mokyklos. Vyras supratęs, kad tai padarė jo buvusi draugė.
Mokytoja buvo demaskuota
Pedagogė apie šią istoriją pasakojo kitaip. Ji aiškino, kad susitiko vyro iniciatyva, iš pradžių draugystė buvo graži. Tačiau kartą po pasivaikščiojimo Giruliuose vienoje kavinėje kilo incidentas. Mokytojai iki atlyginimo buvo likusios kelios dienos ir ji neturėjo pinigų. Kavinėje naujasis bičiulis ėmė iš pedagogės šaipytis, kaip ji atsiskaitysianti. Mokytojai 20 litų teko pasiskolinti iš netoliese buvusio pažįstamo. Tuo tarpu internetinis bičiulis toliau tyčiojosi ir siūlė sąskaitą sumokėti už analinį seksą. Po šio incidento mokytojai per pamoką kilo mintis buvusiam bičiuliui atkeršyti. „Aš nenorėjau padaryti jam nieko bloga, maniau, kad tai bus mažesnė moralinė žala negu jo nepadorūs siūlymai kavinėje“, – sakė teisme kaltinamoji.

„Vakaro žinios“
2005 m. kovo 2 d.

Share this post